אירגונים

קשיים פיננסים, מחסור בכסף ותזרים מזומנים, חובות שהולכים ותופחים – איך אפשר לחיות כך? איך אפשר להתקיים בכבוד ולדאוג לעתיד המשפחה?

אז זהו! שאי אפשר! אבל יש פתרון…

מיזם חבילת 360

ישנה דרך שאלפים כבר הלכו בה, אשר הובילה אותם מחיים של לחצים וקשיים פיננסים למקום של חופש, רוגע וצמיחה כלכלית אשר איפשרה להם ולבני משפחתם להצליח ולצמוח.

 לא, לא מדובר בשיטה סודית! וגם לא מדובר בקסמים! מדובר בשיטה אשר בונה צעד אחר צעד את המעבר מחיים של קושי פיננסי לחיים של צמיחה פיננסית.

 רגע. בלי לחץ. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה. אני יודעת שזה מפחיד לא להצליח להחזיר חובות, לחיות במינוס כל החיים, ושהכסף יוצא מהחשבון עוד לפני שהוא נכנס אליו.

 זה מפחיד! אבל אפשר גם אחרת.

 אפשר לחיות חיים רגועים מבחינה פיננסית, שיאפשרו לכם להיות שונים מאלו שחיים תחת המינוס כל חייהם.
חיים בהם אתם מצליחים להוכיח את עצמכם לעצמכם ולסביבה שלכם. חיים בהם אתם משיגים את המטרות שלכם ורואים עתיד טוב יותר, שמביא איתו צמיחה ושגשוג.

 

איך עושים את זה?

 במשך שנים על גבי שנים צברתי ניסיון רחב בתחום הפיננסים, מיסים, משכנתאות, ביטוחים ועוד. כל אלו הביאו אותי לפתח את "שיטת רווח נקי".

שיטה אשר נוסתה על יותר מ-30,000 מלקוחותי ושוכללה עוד ועוד לאורך השנים.

כיום, אני יוצאת בפעם הראשונה עם הפתרון המקיף והשלם ביותר שקיים בשוק, אשר נותן פתרון מקיף לסוגיות פיננסיות אישיות, משפחתיות ועסקיות. על כן גם בחרתי לקרוא לו "חבילת ליווי 360 מעלות".

לפני שאתם ממשיכים לקרוא, קחו רגע אחד כדי לעבור את השאלות הבאות וענו לעצמכם בכנות (כן/לא).

האם הייתם רוצים:

 1. לקבל החזרים כספיים ממס הכנסה?
 2. לדעת שאינכם הולכים לשלם מיסים מיותרים בעתיד?
 3. לחסוך כסף בתשלום המשכנתא ולהקל על עול תזרים המזומנים?
 4. לחסוך כסף לדברים החשובים באמת?
 5. להגדיל את הונכם על-ידי השקעות נכונות?
 6. לשלוט בהוצאות האישיות והמשפחתיות?
 7. להרגיש רוגע פיננסי?
 8. להביא לשיפור ביחסים בין בני המשפחה בעקבות הפיכת הלחץ לרוגע פיננסי?
 9. לצאת מהמינוס ולהפוך אותו לפלוס בעו"ש?
 10. לחסוך כסף לילדים: לימודים, חתונה, בית ועוד?
 11. להרשות לעצמכם לטייל בארץ ובעולם?
 12. להיות מסוגלים לקנות אוכל בריא יותר?
 13. להרשות לעצמכם טיפולים רפואיים מסויימים וטובים יותר?
 14. להרגיש בטחון ורוגע בכך שאתם מכוסים ביטוחית בצורה שהכי מתאימה לכם ולמשפחתכם?

 אם עניתם "כן" על לפחות 3 מהסעיפים, אתם חייבים להמשיך לקרוא את השורות הבאות.

אני רוצה להציע לכם משהו שלא הצעתי מעולם. אני רוצה להציע לכם את חבילת הליווי 360 מעלות, בעלות סמלית ביותר. אבל לפני שאציין את המחיר המדויק, הנה הדברים שביכולתך לקבל במסגרת חבילת הליווי 360 מעלות:

ישנה דרך שאלפים כבר הלכו בה, אשר הובילה אותם מחיים של לחצים וקשיים פיננסים למקום של חופש, רוגע וצמיחה כלכלית אשר איפשרה להם ולבני משפחתם להצליח ולצמוח.

 לא, לא מדובר בשיטה סודית! וגם לא מדובר בקסמים! מדובר בשיטה אשר בונה צעד אחר צעד את המעבר מחיים של קושי פיננסי לחיים של צמיחה פיננסית.

 רגע. בלי לחץ. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה. אני יודעת שזה מפחיד לא להצליח להחזיר חובות, לחיות במינוס כל החיים, ושהכסף יוצא מהחשבון עוד לפני שהוא נכנס אליו.

 זה מפחיד! אבל אפשר גם אחרת.

 אפשר לחיות חיים רגועים מבחינה פיננסית, שיאפשרו לכם להיות שונים מאלו שחיים תחת המינוס כל חייהם.
חיים בהם אתם מצליחים להוכיח את עצמכם לעצמכם ולסביבה שלכם. חיים בהם אתם משיגים את המטרות שלכם ורואים עתיד טוב יותר, שמביא איתו צמיחה ושגשוג.

מה כוללת חבילת 360?

 • החזרי מס
 • ייעוץ מיסוי עתידי
 • ייעוץ למשכנתאות
 • ייעוץ לכלכלת המשפחה
 • סקירה ותכנון של תיק הפנסיה הביטוחי העתידי שלכם

החזרי מס 6 שנים אחורה

 • על השירות:
  החזרי מס הם למעשה כספים אותם גבה ממך מס הכנסה, אך מסיבות שונות מגיע לך לקבל אותם בחזרה. למה מס הכנסה לא עושה את המאמץ, ויוזם בעצמו ביצוע החזר מס? שאלה טובה! העובדה היא שכדי לקבל בחזרה את הכסף שמגיע לך, צריך לדעת לבקש.
  ישנם כ-30 קריטריונים אשר מזכים בהחזר מס, אותם האדם העובד והחרוץ לא מכיר, ואין לו זמן להכיר. וזה חבל! זה כסף שלכם – שמגיע לכם להחזיק בו ולא מס הכנסה. 
  מה שהכי חשוב להכיר הוא שאת החזרי המס אנחנו יכולים להשיג לכם עד לתקופה של 6 שנים אחורה! לכן אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו להזדרז, על-מנת שלא להפסיד אף שנת מס!!
 • הידעת?
  כ-80% מהשכירים בישראל זכאים להחזרי מס, כאשר ההחזר הממוצע נע בין 5,000-12,000 ש"ח לאדם
 • התהליך מולנו:
  קבוצת רווח נקי אוספת עבורכם את כל המסמכים הנדרשים (טפסי 106, אישור מס מחברות הביטוח, דמי אבטלה/לידה/מילואים/קבלות על תרומות ועוד…), אנחנו בודקים את תיקכם, מגישים את התיק למס הכנסה ומלווים אתכם עד אשר הכסף נכנס לחשבון הבנק שלכם.

     שווי השירות בשוטף: 590 ש"ח

ייעוץ מיסוי עתידי

 • על השירות:
  על ידי התאמת פרמטרים מסוימים בהצהרות שלכם למעביד ניתן לחסוך כספי מיסים רבים שאתם עתידים לשלם. אנחנו נאתר עבורכם את הטבות המס שמגיעים לכם, כך שאתם ממקסמים את החזרי מס עתידיים שלכם מידי שנה ויכולים להנות מתזרים מזומנים גבוה יותר.
 • הידעת?
  עובדים רבים טועים לחשוב שאין באפשרותם לשפר את תנאי המס העתידי שלהם. כולם מופתעים לגלות כמה כסף הם יכולים לחסוך לאורך השנים על ידי תכנון מיסוי עתידי נכון.

התהליך מולנו:
אנחנו נעבור על תשלומי השכר וטפסי 106 שלכם, נבחן אותם לעומק ונאתר עבורכם את המקומות בהם אתם יכולים להקטין את המס העתידי שלכם. משם, הדרך אל החסכון כבר סלולה.

שווי השירות בשוטף: 500 ש"ח

ייעוץ למשכנתאות

 • על השירות:
  על ידי השוואה יסודית ומקיפה בין הבנקים וחברות הביטוח, ניהול משא ומתן קשוח מול הגופים הנ"ל, אנחנו מביאים לכם את ההצעה הטובה ביותר, המתאימה ביותר עבורכם ולמשפחתכם. כל זאת, מבלי לבלבל בשלל הצעות הבנקים וגופים האחרים. פשוט, קל וחוסך אלפים שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים.
 • הידעת?
  שינוי מסלולי המשכנתא פעמים רבות יכול להיות משתלם ביותר. אף על פי שנדרש לשלם "קנס" על השינוי, עדין בחישוב הכולל יתכן והעסקה משתלמת יותר.
 • התהליך מולנו:
  אנו אוספים את הנתונים של המשכנתא/ות הנוכחית/יות שלכם, בוחנים אם ניתן לשפר את המצב הקיים (לרוב ניתן) ומוציאים מכרז לגופים הרלוונטים על מנת שיתנו הצעות אשר רלוונטיות בדיוק לצרכים שלכם. אנו בוחנים עבורכם את ההצעות שהתקבלו, מנהלים משא ומתן מול הגופים הללו ומביאים מולכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. לכם רק נשאר לחתום ולהנות מהחסכון.
   

    שווי השירות בשוטף: 550 ש"ח

ייעוץ לכלכלת המשפחה

 • על השירות:
  התוצאות של ניהול כושל של כלכלת המשפחה אינן רק כלכליות. משפחות הנמצאות תחת עול משכנתא, אוברדרפט, הלוואות וקשיים בתזרים המזומנים, נקלעות למתח נפשי וחוסר בטחון, תחושת חוסר שליטה ואבדן תקווה, בקיעים ביחסים בתוך המשפחה ואף לגירושין
 • הידעת?
  בישראל קיימים 1.8 מליון משפחות, אשר חלקן המכריע לא למד מעודו את רזי הניהול של כלכלת המשפחה ומרביתן אינן מנהלות את תקציבן כראוי.
 • התהליך מולנו:
  קיימות זכויות ותקנות רבות המוקנות לכם לפי חוק! רק שאף אחד אף פעם לא טרח ליידע אתכם לגביהן. אנחנו נחשוף אותן בפניכם ונסייע לכם להשריש תרבות פיננסית נכונה הכוללת: שקיפות מלאה של המצב הקיים, חסכון בעלויות, השוואות בין הבנקים, חברות הביטוח וספקים נוספים, מירכוז הלוואות בריביות הכי אטרקטיביות בשוק, כלי עבודה להתמודד בעולם החומרי ותלוי שירותים פיננסיים. ניצור יחד תוכנית עבודה שתסייע לכם לנהל את המערכת הפיננסית בבית טוב יותר.
   

     שווי השירות בשוטף: 600 ש"ח

 סקירת תיק פיננסי ביטוחי

 • על השירות:
  כמה אתם משלמים היום על הביטוח שלכם ושל משפחתכם? האם זה הביטוח הנכון ביותר בשלב הזה של החיים? בטוחים? יכול להיות שאתם משלמים יותר מידי? יכול להיות שהביטוח לא מתאים לצרכים שלכם?
 • הידעת?
  רבים אינם יודעים מה מכיל הביטוח שלהם ולא יודעים שניתן לשפרו ולהוזילו!
 • התהליך מולנו:
  נסקור את התיק הפיננסי ביטוחי שלכם, נבדוק האם הוא תואם את הצרכים שלכם ושל משפחתכם. במידה ונראה כי ניתן לשפר את הביטוח ו/או להוזילו, אנחנו נסייע לכם להשיג את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם, באמצעות רשת חברות הביטוח שאנחנו עובדים איתן.
   

שווי השירות בשוטף: 350 ש"ח

נרשמים ל 360

סך הכל מחיר חבילת שירותים הינו 2,590 ש"ח + מע"מ.

אבל הבטחתי עלות סמלית וגם אקיים! 

    מחיר חבילת הליווי 360 מעלות הינו: 590 ש"ח

2,590 ש"ח

49 ש"ח 12X חודשים

(כלומר, 590 ש"ח בלבד לשנה שלמה!!)

כן כן. קראתם נכון. תמורת 590 ש"ח בלבד לשנה, שהם 49 ש"ח בחודש, אתם יכולים לקבל את כל הטוב הזה.
 אך שימו לב – המחיר המיוחד הזה מיועד רק עבור 100 הנרשמים הראשונים.
 לצערי הנרשם ה-101 ישמע ממני את המילים "מצטערת אבל…". ולכן חשוב לי לבקש מכם להזדרז ולהרשם לקבלת חבילת הליווי.
 

מדוע אני מגבילה את החבילה רק ל-100 איש?
לא נוכל לתת בשלב זה שירות לאלפי פניות שאנחנו צופים שנקבל ולכן רק אלו שבאמת מבינים את הערך של השירות ואת הייחודיות של המחיר, יהנו מהמחיר המיוחד. הם אלו שיזכו להיות כבר בחודשים הקרובים בין האחוז הבודד באוכלוסיה הישראלית שמצליח לחיות חיי רוגע פיננסי.
 

אלו מכם שלא יספיקו לרכוש את החבילה בין ה-100 הראשונים יוכלו לרכוש אותה במחיר המלא (2,590 ש"ח + מע"מ) או להכנס לרשימת ההמתנה למחזור הבא שלנו (במידה ויהיה כזה).

 

למה אני נותנת מחיר כל כך נמוך עבור שירותים שעולים אלפי שקלים?

ראשית, יש בי תחושת שליחות. אני רואה מידי יום משפחות שלמות שנהרסות ומתפרקות בשל קשיים פיננסים. אני רואה אנשים שנאבקים כל חייהם כדי לשרוד ולהרים את הראש מעל המים. זו לא הדרך לחיות. לאף אחד!
שנית, אנשים שנמצאים בקושי פיננסי אינם מסוגלים לשלם סכומים גבוהים ולכן הדבר ההוגן ביותר מבחינתי היה לתת מחיר שמאפשר. שמאפשר להם לנצח במשחק של החיים.
שלישית, אחרי שראיתי איך השיטה שפתחתי במשך השנים עובדת שוב ושוב, החלטתי לעשות מעשה ולרכז את השיטה הזו, אשר כיום עוזרת לאלפי אנשים לחיות חיים טובים יותר, עם כל השירותים הנלווים אליה, תחת מטריה אחת.

אני רוצה שתחשבו טוב טוב לפני שאתם מקבלים את ההחלטה. מדובר בצעד קל לביצוע אך הוא מצריך אומץ. רק שימו לב כי ויתור על הצעד הזה יכול להביא אתכם למצב של:

 1. הפסד כספים שהם שלכם, ושמגיע לכם לקבל אותם מרשיות המס!
 2. לחץ וחשש בנוגע למצבכם הפיננסי
 3. קושי לחסוך כסף
 4. תשלום מיסים מיותר
 5. תשלום מיותר לבנקים על עמלות ומשכנתא
 6.  יהיה לכם כיסוי ביטוחי בסיסי או חלקי עליו תשלמו יותר מידי, במקום לשלם את המינימום הנדרש עבור ביטוח שמותאם אישית לצרכים שלכם ושל משפחתכם

 

מניסיוני, אלו שבחרו להשקיע בעצמם את המעט הזה ולעשות את הצעד הראשון חסכו לעצמם אלפי עד עשרות אלפי שקלים, הם זוכים היום ליותר כסף בעו"ש, יותר כסף בחסכונות, יכולת להשקיע כספים ולהרוויח, שקט נפשי וביטחון פיננסי לאורך שנים.

 

החזרי מס

מיסוי

משכנתאות

משפחה

תיק פננסי

360

L