כלכלת משפחה

הידעת?
בישראל קיימים כ- 2 מיליון משפחות, אשר חלקן המכריע לא למד מעודו את רזי הניהול של כלכלת המשפחה ומרביתן אינן מנהלות את תקציבן כראוי
.

ניהול משק הבית הוא עסק לכל דבר ועניין, וצריך לדעת לנהל אותו, אחרת הוא ינהל אותנו.

התוצאות של ניהול כושל של כלכלת המשפחה אינן רק כלכליות. משפחות הנמצאות תחת עול משכנתא, אוברדרפט, הלוואות וקשיים בתזרים המזומנים, נקלעות למתח נפשי וחוסר בטחון, תחושת חוסר שליטה ואבדן תקווה, בקיעים ביחסים בתוך המשפחה ואף לגירושין

מקורו של חוסר הניהול הכלכלי נובע בעיקר מחוסר ידע, אך גם בפיתויי עידן השפע ובתרבות הצריכה המודרנית, בשפע של אשראי זמין וקל ובנורמות חברתיות מכשילות. הוא חוצה את כל שדרת האוכלוסייה ואינו קשור בהכרח לרמת ההכנסה או ההשכלה. ניתן לראות משפחות רבות מזניחות טיפול בנושאים כלכליים חשובים ביותר כמו פנסיה, חינוך גבוה לילדים, ביטוח סעודי ועוד.

הידעת?
בישראל קיימים 1.8 מליון משפחות, אשר חלקן המכריע לא למד מעודו את רזי הניהול של כלכלת המשפחה ומרביתן אינן מנהלות את תקציבן כראוי

רווח נקי דואגת ליצור מודעות אצל עובד לגבי הזכויות והתקנות המוקנות לו לפי חוק, וכן להשריש בעובד תרבות פיננסית נכונה. שקיפות מלאה של המצב הקיים, חסכון בעלויות, השוואות בין הבנקים, חברות הביטוח וספקים נוספים, מירכוז הלוואות בריביות הכי אטרקטיביות בשוק, יציפו את העובד באינפורמציה ויקנו לו כלי עבודה להתמודד בעולם החומרי ותלוי שירותים פיננסיים.

 

ע"י יצירת תוכנית עבודה המורכבת ממספר מפגשים העובד יוכל לנהל את המערכת הפיננסית בביתו טוב יותר ונכון יותר.נושא ניהול כלכלת המשפחה כבר מזמן אינו עניינה הפרטי של משפחה זו או אחרת.

 

התרבות הישראלית של חוסר הניהול, תרבות ה"יהיה בסדר" מתחילה לתת אותותיה במשקי בית רבים. רבים מדי. בשנים האחרונות יותר ויותר משפחות נכנסות למצוקה תקציבית לא בגלל הכנסות נמוכות אלא בעיקר בגלל ניהול שגוי, סדרי עדיפויות לא נכונים וצריכת יתר.

קבוצת רווח נקי מעמידה לרשותכם צוות מאמנים מהמקצועיים בתחום!

בני הזוג נדרשים לבצע מטלות שונות ומגוונות בהתאם לחוזה העבודה אותו קבעו יחד עם המאמן לאור המטרה והיעדים שהוצבו.
בסיום האימון ובהתאם להחלטה משותפת של המאמן ובני הזוג ניתן לקיים סדרת מפגשים נוספת.

רוצים לדעת איך אפשר לחיות ברווחה כלכלית, לסגור את המינוס בבנק, לחסוך כספים לפנסיה וללימודים של הילדים, לשלם פחות על המשכנתא ואף להתחיל להשקיע בנכסים שונים?

 

מלאו את פרטיכם כאן ונציגנו יחזור אליכם בהקדם