צרו קשר:

טלפון: 08-9547920
פקס:  08-9547927  

דוא"ל: office@revachnaki.co.il 

כל הזכויות שמורות לקבוצת רווח נקי  ©

מוצר הדגל

חבילת ליווי 360 מעלות

הפתרון המקיף והשלם ביותר שקיים בשוק לסוגיות פיננסיות אישיות, משפחתיות ועסקיות

קבלו ממני את "חבילת הליווי 360 מעלות"אשר נוסתה על יותר מ-25,000 מלקוחותי ושוכללה עוד ועוד לאורך השנים. וכל זה בעלות סמלית ביותר - בעלות של פחות ממנת פלאפל.

להלן השירותים שעובדי הארגון זכאים לקבל במסגרת חבילת הליווי 360 מעלות:

חבילת הליווי 360 מעלות כוללת

 

1. החזרי מס 6 שנים אחורה

 • על השירות:
  החזרי מס הם למעשה כספים אותם גבה מס הכנסה מהעובד, אך מסיבות שונות מגיע לו לקבל אותם בחזרה. את החזרי המס אנחנו יכולים להשיג עד לתקופה של 7 שנים אחורה!

 • התהליך מולנו:
  קבוצת רווח נקי אוספת מהעובדים את כל המסמכים הנדרשים (טפסי 106, אישור מס מחברות הביטוח, דמי אבטלה/לידה/מילואים/קבלות על תרומות ועוד...), אנחנו בודקים את תיקם, מגישים את התיקים למס הכנסה ומלווים אותם עד אשר הכסף נכנס לחשבון הבנק שלהם.

     שווי השירות בשוטף: 590 ש"ח

 

2. ייעוץ מיסוי עתידי

 • על השירות:
  על ידי התאמת פרמטרים בהצהרות העובדים למעביד ניתן לחסוך כספי מיסים רבים שהעובדים עתידים לשלם. אנחנו נאתר עבור העובדים את הטבות המס שמגיעות להם, כך שהם ממקסמים את החזרי מס עתידיים שלהם מידי שנה ויכולים להנות מתזרים מזומנים גבוה יותר.

 • התהליך מולנו:
  אנחנו נעבור על תשלומי השכר וטפסי 106 של העובדים, נבחן אותם לעומק ונאתר עבורם את המקומות בהם הם יכולים להקטין את המס העתידי שלהם. משם, הדרך אל החסכון כבר סלולה.


  שווי השירות בשוטף: 500 ש"ח

 

3. ייעוץ למשכנתאות

 • על השירות:
  על ידי השוואה בין הבנקים וחברות הביטוח, וניהול משא ומתן מול הגופים הנ"ל, אנחנו מביאים לעובדים את ההצעה הטובה ביותר, המתאימה ביותר עבורם ולמשפחתם. כל זאת, מבלי לבלבל בשלל הצעות הבנקים וגופים האחרים. פשוט, קל וחוסך אלפים שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים.

 • התהליך מולנו:
  אנו אוספים את הנתונים של המשכנתא/ות הנוכחית/יות של העובדים, בוחנים אם ניתן לשפר את המצב הקיים (לרוב ניתן) ומוציאים מכרז לגופים הרלוונטים על מנת שיתנו הצעות אשר רלוונטיות בדיוק לצרכים של כל אחד ואחד מהם. אנו בוחנים עבורם את ההצעות שהתקבלו, מנהלים משא ומתן מול הגופים הללו ומביאים מולם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורם. להם רק נשאר לחתום ולהנות מהחסכון.

    שווי השירות בשוטף: 550 ש"ח

 

4. ייעוץ לכלכלת המשפחה

 • על השירות:
  משפחות הנמצאות תחת עול משכנתא, אוברדרפט, הלוואות וקשיים בתזרים המזומנים, נקלעות למתח נפשי וחוסר בטחון, תחושת חוסר שליטה ואבדן תקווה, בקעים ביחסים בתוך המשפחה ואף לגירושין

 • התהליך מולנו:
  קיימות זכויות ותקנות רבות המוקנות לעובדים לפי חוק! אנחנו נחשוף אותן בפניהם ונסייע להם להשריש תרבות פיננסית נכונה הכוללת: שקיפות מלאה של המצב הקיים, חסכון בעלויות, השוואות בין הבנקים, חברות הביטוח וספקים נוספים, מירכוז הלוואות בריביות הכי אטרקטיביות בשוק, כלי עבודה להתמודד בעולם החומרי ותלוי שירותים פיננסיים. ניצור יחד תוכנית עבודה שתסייע להם לנהל את המערכת הפיננסית בבית טוב יותר.
   

     שווי השירות בשוטף: 600 ש"ח

 

5. סקירת ותכנון תיק פיננסי ביטוחי

 • על השירות:
  פעמים רבות קורה שעובדים רוכשים או מקבלים ביטוח שאינו תואם את הצרכים שלהם ושל משפחתם. אנחנו כאן כדי לעזור.

 • התהליך מולנו:
  נסקור את התיק הפיננסי ביטוחי של העובדים, נבדוק האם הוא תואם את הצרכים שלהם ושל משפחתם. במידה ונראה כי ניתן לשפר את הביטוח ו/או להוזילו, אנחנו נסייע להם להשיג את העסקה המשתלמת ביותר עבורם, באמצעות רשת חברות הביטוח שאנחנו עובדים איתן.
   

שווי השירות בשוטף: 350 ש"ח

סך הכל מחיר חבילת שירותים הינו 2,590 ש"ח + מע"מ.

אבל הבטחתי עלות סמלית וגם אקיים! 

 

מחיר חבילת הליווי 360 מעלות עבור הקהל הפרטי הינו:

30 ש"ח 12X חודשים
(כלומר, 360 ש"ח בלבד לשנה שלמה!!)

אבל

עבור ארגוני עובדים יש לנו הצעה משודרגת במיוחד

10 ש"ח 36X חודשים
(כלומר, 360 ש"ח בלבד ל-3 שנים שלמות!!)

להרשמה ופרטים נוספים צרו איתנו קשר במספר 03-9236227 או על ידי השארת פרטיכם כאן

כן כן. קראתם נכון. תמורת 360 ש"ח בלבד ל-3 שנים, שהם 10 ש"ח בחודש (פחות ממנת פלאפל), עובדי הארגון שלכם יכולים לקבל את כל הטוב הזה.
 

למה אני נותנת מחיר כל כך נמוך עבור שירותים שעולים אלפי שקלים?

ראשית, יש בי תחושת שליחות. אני רואה מידי יום משפחות שלמות שנהרסות ומתפרקות בשל קשיים פיננסים. אני רואה אנשים שנאבקים כל חייהם כדי לשרוד ולהרים את הראש מעל המים. זו לא הדרך לחיות. לאף אחד!
שנית, אנשים שנמצאים בקושי פיננסי אינם מסוגלים לשלם סכומים גבוהים ולכן הדבר ההוגן ביותר מבחינתי היה לתת מחיר  שמאפשר להם לנצח במשחק של החיים.
שלישית, אחרי שראיתי איך השיטה שפתחתי במשך השנים עובדת שוב ושוב, החלטתי לעשות מעשה ולרכז את השיטה הזו, אשר כיום עוזרת לאלפי אנשים לחיות חיים טובים יותר, עם כל השירותים הנלווים אליה, תחת מטריה אחת.

מה עלול לקרות לעובדי הארגון במקרה של ויתור על הצטרפות לתוכנית הליווי 360 מעלות:

 1. הפסד כספים שהם שלהם, ושמגיע להם לקבל אותם מרשיות המס!

 2. לחץ וחשש בנוגע למצבם הפיננסי

 3. קושי לחסוך כסף

 4. תשלום מיסים מיותר

 5. תשלום מיותר לבנקים על עמלות ומשכנתא

 6.  יהיה להם כיסוי ביטוחי בסיסי או חלקי עליו ישלמו יותר מידי, במקום לשלם את המינימום הנדרש עבור ביטוח שמותאם אישית לצרכיהם ושל משפחתם

 7. כל אלו מובילים לעובדים עצבניים, עייפים ולא יעילים, אשר בסופו של דבר משפיעים על הארגון כולו בכל הרמות

 

מניסיוני, אלו שבחרו להשקיע ולעשות את הצעד הזה זכו לקבל עובדים מאושרים יותר אשר מפיקים תוצרים טובים יותר עבור הארגון כולו. 

 

אבל אל תאמינו לי. תאמינו לאנשים שעברו את התהליך ולתוצאות שהם קבלו:

הנה ההזדמנות שלכם. עשו את הצעד הראשון והקטן הזה אל עבר ההצלחה הטובה יותר של הארגון שלכם ואל הרוגע הפיננסי של עובדי הארגון כולו

השאירו את פרטיכם בטופס כאן ואנחנו נצור איתכם קשר בהקדם, או צרו איתנו קשר בטלפון 03-9236227

צרו איתנו קשר במספר 03-9236227 או
על ידי השארת פרטיכם כאן