צרו קשר:

טלפון: 08-9547920
פקס:  08-9547927  

דוא"ל: office@revachnaki.co.il 

כל הזכויות שמורות לקבוצת רווח נקי  ©

מוצר הדגל

חבילת ליווי 360 מעלות

קשיים פיננסים, מחסור בכסף ותזרים מזומנים, חובות שהולכים ותופחים – איך אפשר לחיות כך? איך אפשר להתקיים בכבוד ולדאוג לעתיד המשפחה?

אז זהו! שאי אפשר!

אבל יש פתרון... ישנה דרך שאלפים כבר הלכו בה, אשר הובילה אותם מחיים של לחצים וקשיים פיננסים למקום של חופש, רוגע וצמיחה כלכלית אשר איפשרה לעסק שלהם ולבני משפחתם להצליח ולצמוח.

 

לא, לא מדובר בשיטה סודית! וגם לא מדובר בקסמים! מדובר בשיטה אשר בונה צעד אחר צעד את המעבר מחיים של קושי פיננסי לחיים של צמיחה פיננסית.

 

רגע. בלי לחץ. זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נראה. אני יודעת שזה מפחיד לא להצליח להחזיר חובות, לחיות במינוס כל החיים, ושהכסף יוצא מהחשבון עוד לפני שהוא נכנס אליו.

 

זה מפחיד! אבל אפשר גם אחרת וגם רצוי.

 

אפשר לחיות חיים רגועים מבחינה פיננסית, שיאפשרו לכם להיות שונים מאלו שחיים תחת המינוס כל חייהם.
חיים בהם אתם מצליחים להוכיח את עצמכם לעצמכם ולסביבה שלכם. חיים בהם אתם משיגים את המטרות שלכם ורואים עתיד טוב יותר, שמביא איתו צמיחה ושגשוג.

איך עושים את זה?


במשך שנים על גבי שנים צברתי ניסיון רחב בתחום הפיננסים, מיסים, משכנתאות, ביטוחים ועוד. כל אלו הביאו אותי לפתח את "שיטת רווח נקי".

 

שיטה אשר נוסתה על יותר מ-300 לקוחות עסקיים ושוכללה עוד ועוד לאורך השנים.

כיום, אני יוצאת בפעם הראשונה עם הפתרון המקיף והשלם ביותר שקיים בשוק, אשר נותן פתרון מקיף לסוגיות פיננסיות אישיות, משפחתיות ועסקיות. על כן גם בחרתי לקרוא לו "חבילת ליווי 360 מעלות".

 

לפני שאתם ממשיכים לקרוא, קחו רגע אחד כדי לעבור את השאלות הבאות וענו לעצמכם בכנות (כן/לא).

האם הייתם רוצים:

 1. לדעת שאינכם הולכים לשלם מיסים מיותרים בעתיד?

 2. לחסוך כסף בתשלום החובות ולהקל על עול תזרים המזומנים?

 3. לחסוך כסף לדברים החשובים באמת?

 4. להגדיל את הונכם על-ידי השקעות נכונות?

 5. לשלוט בהוצאות ההעיסקיות והמשפחתיות?

 6. להרגיש רוגע פיננסי?

 7. להביא לשיפור ביחסים בין בני המשפחה בעקבות הפיכת הלחץ לרוגע פיננסי?

 8. לצאת מהמינוס ולהפוך אותו לפלוס בעו"ש?

 9. לחסוך כסף לילדים: לימודים, חתונה, בית ועוד?

 10. להרשות לעצמכם לטייל בארץ ובעולם?

 11. להיות מסוגלים לקנות אוכל בריא יותר?

 12. להרשות לעצמכם טיפולים רפואיים מסויימים וטובים יותר?

 13. להרגיש בטחון ורוגע בכך שאתם מכוסים ביטוחית בצורה שהכי מתאימה לכם ולמשפחתכם?

 

אם עניתם "כן" על לפחות 3 מהסעיפים, אתם חייבים להמשיך לקרוא את השורות הבאות.

אני רוצה להציע לכם משהו שלא הצעתי מעולם. אני רוצה להציע לכם את חבילת הליווי 360 מעלות, בעלות סמלית ביותר. אבל לפני שאציין את המחיר המדויק, הנה הדברים שביכולתך לקבל במסגרת חבילת הליווי 360 מעלות:

חבילת הליווי 360° כוללת

 

1. אימון וליווי עסקי

 • על השירות: 

 • רווח נקי נותנת אימון לבעל העסק תוך ליווי צמוד ומלא ומקנה לו את כל הכלים לצמוח (חשיפת כל הסודות של המאמנים). הליווי הוא בין - 12 חודשים באופן שבועי, מאמן מטעם רווח נקי יתרגם את כלל הנתונים של העסק למספרים פשוטים וייחס מסלול קבוע לבעל העסק על מנת לקדם אותו.

 • הידעת?
  כ-70% מהעסקים לא מקבלים הכוונה ייעודית מתאימה ומסתמכים על טיפים שלא מיוחסים ספציפית אליהם.

 • התהליך מולנו:
  קבוצת רווח נקי מצמידה לכם יועץ מטעמה אשר ילווה אתכם לתקופה של 12 חודשים, היועץ ייפגש אתכם באופן שבועי ויילמד את העסק שלכם כאילו היה שלו (ברוב המקרים לאחר חודשיים בעלי עסק מרגישים את ההבדל בכיס).

     

2. ייעוץ מיסוי עתידי

 • על השירות:
  על ידי התאמת פרמטרים מסוימים בהצהרות שלכם למס הכנסה ניתן לחסוך כספי מיסים רבים שאתם עתידים לשלם. אנחנו נאתר עבורכם את הטבות המס שמגיעות לכם, כך שאתם ממקסמים החזרי מס עתידיים שלכם מידי שנה ויכולים להנות מתזרים מזומנים גבוה יותר.

 • הידעת?
  בעלי עסק רבים טועים לחשוב שאין באפשרותם לשפר את תנאי המס העתידי שלהם. כולם מופתעים לגלות כמה כסף הם יכולים לחסוך לאורך השנים על ידי תכנון מיסוי עתידי נכון.

 • התהליך מולנו:
  נבחן לעומק את הקופות הפנסיוניות והביטוחיות ונאתר עבורכם את המקומות בהם אתם יכולים להקטין את המס העתידי שלכם. משם, הדרך אל החסכון כבר סלולה.


   

 

3. ליווי וייעוץ בהשגת מימון 

 • על השירות:
  על ידי השוואה יסודית ומקיפה בין הבנקים וחברות הביטוח, ניהול משא ומתן קשוח מול הגופים הנ"ל, אנחנו מביאים לכם את ההצעה הטובה ביותר והמתאימה ביותר עבור העסק שלכם. כל זאת, מבלי להתברבר בשלל הצעות הבנקים והגופים המוסדיים האחרים. פשוט, קל וחוסך אפילו עד עשרות אלפי שקלים.

 • התהליך מולנו:
  אנו אוספים את הנתונים של ההלוואות הנוכחיות שלכם, בוחנים אם ניתן לשפר את המצב הקיים (לרוב ניתן) ומוציאים מכרז לגופים הרלוונטיים על מנת שיתנו הצעות מותאמות בדיוק לצרכים שלכם. אנו בוחנים עבורכם את ההצעות שהתקבלו, מנהלים משא ומתן מול הגופים הללו ומביאים מולכם את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם. לכם רק נשאר לחתום ולהנות מהחסכון.

    

 
 

4. ייעוץ לכלכלת המשפחה

 • לנהל את כלכלת משק הבית זה עסק כלכלי לכל דבר!

 • על השירות:
  התוצאות של ניהול כושל של כלכלת המשפחה אינן רק כלכליות. משפחות הנמצאות תחת עול משכנתא, אוברדרפט, הלוואות וקשיים בתזרים המזומנים, נקלעות למתח נפשי וחוסר בטחון, תחושת חוסר שליטה ואבדן תקווה, בקיעים ביחסים בתוך המשפחה ואף לגירושין.

 • הידעת?
  בישראל קיימים 1.8 מיליון משפחות, אשר חלקן המכריע לא למדו מעודן את רזי הניהול של כלכלת המשפחה ומרביתן אינן מנהלות את תקציבן כראוי

 • התהליך מולנו:
  קיימות זכויות ותקנות רבות המוקנות לכם לפי חוק! רק שאף אחד אף פעם לא טרח ליידע אתכם לגביהן. אנחנו נחשוף אותן בפניכם ונסייע לכם להשריש תרבות פיננסית נכונה הכוללת: שקיפות מלאה של המצב הקיים, חסכון בעלויות, השוואות בין הבנקים, חברות הביטוח וספקים נוספים, וניתן לכם כלי עבודה להתמודד בעולם החומרי מול פיתויים רגשיים. יחד ניצור תוכנית עבודה שתסייע לכם לנהל את המערכת הפיננסית בבית טוב יותר.

    

 

5. הנהלת חשבונות

 • על השירות:
  כמה אתם משלמים היום על הנהלת חשבונות שלכם?
                         ברווח נקי מחלקת הנהלת חשבונות ובראשה רו"ח מוסמכת בעלת ניסיון רב בטיפול בדוחות כספיים, מאזנים, דוחות רווח והפסד, טיפול מול רשות המיסים ועוד. אנו מטפלים כבר בעשרות עסקים מעסקים פטורים ועד חברות בע"מ. אנו מעניקים שירות מקצועי במחיר שווה לכל כיס.

 • התהליך מולנו:
  נסקור את התיק מהנהלת חשבונות שלכם, נבדוק האם הוא הוגש כשורה בשנים האחרונות. נאסוף קבלות וחשבוניות לצורך הגשה למע"מ ולמס הכנסה.

להרשמה ופרטים נוספים צרו איתנו קשר במספר 03-9236227 או על ידי השארת פרטיכם כאן

כן כן. קראתם נכון.  אתם יכולים לקבל את כל הטוב הזה במחיר מצחיק.
 

אך שימו לב - המחיר המיוחד הזה מיועד רק עבור 100 הנרשמים הראשונים.
 

לצערי הנרשם ה-101 ישמע ממני את המילים "מצטערת אבל...". ולכן חשוב לי לבקש מכם להזדרז ולהרשם לקבלת חבילת הליווי.
 

מדוע אני מגבילה את החבילה רק ל-100 איש?
לא נוכל לתת בשלב זה שירות לאלפי פניות שאנחנו צופים שנקבל ולכן רק אלו שבאמת מבינים את הערך של השירות ואת הייחודיות של המחיר, יהנו מהמחיר המיוחד. הם אלו שיזכו להיות כבר בחודשים הקרובים בין האחוז הבודד באוכלוסיה הישראלית שמצליח לחיות חיי רוגע פיננסי.

 

למה אני נותנת מחיר כל כך נמוך עבור שירותים שעולים אלפי שקלים?

ראשית, יש בי תחושת שליחות. אני רואה מידי יום משפחות שלמות שנהרסות ומתפרקות בשל קשיים פיננסים. אני רואה אנשים שנאבקים כל חייהם כדי לשרוד ולהרים את הראש מעל המים. זו לא הדרך לחיות. לאף אחד!
שנית, אנשים שנמצאים בקושי פיננסי אינם מסוגלים לשלם סכומים גבוהים ולכן הדבר ההוגן ביותר מבחינתי היה לתת מחיר שמאפשר. שמאפשר להם לנצח במשחק של החיים.
שלישית, אחרי שראיתי איך השיטה שפתחתי במשך השנים עובדת שוב ושוב, החלטתי לעשות מעשה ולרכז את השיטה הזו, אשר כיום עוזרת לאלפי אנשים לחיות חיים טובים יותר, עם כל השירותים הנלווים אליה, תחת מטריה אחת.

אני רוצה שתחשבו טוב טוב לפני שאתם מקבלים את ההחלטה. מדובר בצעד קל לביצוע אך הוא מצריך אומץ. רק שימו לב כי ויתור על הצעד הזה יכול להביא אתכם למצב של:

 1. הפסד כספים שהם שלכם, ושמגיע לכם לקבל אותם!

 2. לחץ וחשש בנוגע למצבכם הפיננסי

 3. קושי לחסוך כסף

 4. תשלום מיסים מיותר

 5. תשלום מיותר לבנקים על עמלות והלוואות

 6.  יהיה לכם כיסוי ביטוחי בסיסי או חלקי עליו תשלמו יותר מידי, במקום לשלם את המינימום הנדרש עבור ביטוח שמותאם אישית לצרכים שלכם ושל משפחתכם

 

מניסיוני, אלו שבחרו להשקיע בעצמם את המעט הזה ולעשות את הצעד הראשון חסכו לעצמם אלפי עד עשרות אלפי שקלים, הם זוכים היום ליותר כסף בעו"ש, יותר כסף בחסכונות, יכולת להשקיע כספים ולהרוויח, שקט נפשי וביטחון פיננסי לאורך שנים.

 

הנה ההזדמנות שלכם. עשו את הצעד הראשון והקטן הזה אל עבר הרוגע הפיננסי שלכם

השאירו את פרטיכם בטופס כאן ואנחנו נצור איתכם קשר בהקדם, או צרו איתנו קשר בטלפון 08-9547920

צרו איתנו קשר במספר 08-9547920 או
על ידי השארת פרטיכם כאן