צרו קשר:

טלפון: 08-9547920
פקס:  08-9547927  

דוא"ל: office@revachnaki.co.il 

כל הזכויות שמורות לקבוצת רווח נקי  ©

למה אנשים נרתעים מבדיקת החזר מס?

February 11, 2015

אם אתם שכירים, וודאי כבר שמעתם בעבר את המונח החזרי מס ויחד עם זאת, אנשים רבים עדיין נרתעים וחוששים לבצע בדיקת החזר ולקבל את הכסף המגיע להם. התוצאה- אי קבלת החזר כספי המגיע לכם. 

חשוב שתדעו : החזר מס זהו החזר המגיע לכם על פי חוק, בהתאם לקריטריונים שונים אשר נובעים בעיקר מפעולות או שינויים שעברתם במהלך חייכם התעסוקתיים, בתקופה ששילמתם מיסים. 

 

 

 

הנה כמה סיבות מדוע אנשים חוששים מביצוע בדיקת החזרי מס (האם אתם מוצאים את עצמכם ?)

מה אם אני חייב למס הכנסה : שכירים רבים נרתעים מלבדוק את זכאותם להחזרי מס, היות והם מפחדים לגלות חוב ישן או התחשבנות קיימת עם מס הכנסה. אם אתם חייבים למס הכנסה, רצוי שתדעו שמדובר בגוף מאוד מסודר שאינו נוטה להתעלם מחובות כמו שאינו נוטה להתעלם מהחזרים. זו אחת הסיבות שצריך ועדיף לבצע בדיקת החזר מס עם גוף מקצועי אשר בקיא ברזי ההתנהלות של מס הכנסה, יודע איך לפנות אליו מה לבדוק ומה להצהיר. 
באם תמצאו חייבים בבדיקת החזר המס, הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות זה לגלות זאת בבדיקה שנעשה על ידי גוף מקצועי שיכול להפחית לכם קנסות ואפילו לבטל חובות. 
בכל מקרה, בדיקת החזר מס שנעשית על ידי גוף המתמחה בהחזרי מס, חשופה רק לענייכם ולעני הגוף הבודק, אתם אלה שקובעים האם להגיש את הטפסים. 

בטוח לא מגיע לי: תתפלאו לגלות כמה אנשים בטוחים שהם אינם זכאים להחזר מס ולאחר בדיקה מעמיקה יותר ובחינה מדוקדקת את כל הנתונים, מתגלה שהם זכאים להחזר. תרמתם במהלך השנה, לא עבדתם באופן רציף, יש לכם הפסדים בבורסה, אתם מתגוררים בעיירת פיתוח, יש לכם משכנתא, אלה רק חלק מהסיבות בגינן אתם יכולים להיות זכאים להחזר מס. בדיקה מקצועית על ידי גוף המתמחה בהחזרי מס תפרוס בפניכם את כל הסיבות בגין ההחזר, תאסוף את הנתונים הקיימים ותדאג לטפל בהחזר. 

לא מבין בזה כלום: בדיוק בגלל זה ישנם גופים מקצועיים אשר זו העבודה שלהם. הם אוספים את הנתונים והמספרים, מתנהלים למול הרשויות ודואגים לאתר החזרי מס בגין סיבות שונות. במקומות אלה יושבים אנשים בעלי רקע פיננסי, כך שהטיפול החל מבדיקת הזכאות ועד להחזר עצמו, נעשה על ידי אנשי מקצוע מיומנים. 

גם אם אצא זכאי בבדיקה, מי יטפל לי בהחזר: רוב המקומות אשר בודקים את זכאותך להחזר מס, גם מתמחים בהשגת ההחזר. מדובר באנשי מקצוע שיודעים כיצד להתנהל למול מס הכנסה ויש להם את הכלים והאמצעיים להבטיח שתקבל את הכסף שלך, במידה ואכן אתה זכאי להחזר. 

החזרי מס יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים, אולם הצעד הראשון לקבלת ההחזר מתחיל בבדיקת זכאות. כל שכיר חייב לעצמו בדיקת החזר מס ויפה שעה אחת קודם, אל תתנו לכסף שלכם לשכב במקום אחר.

 

בהצלחה,

ליאת

 

Please reload

Featured Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Recent Posts